Prorocy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prorocy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prorocy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prorocy w naszej wyszukiwarce.

W Kościele jest wiele WIELKICH osób!

W Kościele jest wiele WIELKICH osób! - Zapamiętajmy te trzy słowa jako znak: czynić, słuchać, mówić. - wskazywał papież Franciszek w dzisiejszej homilii, którą wygłosił podczas porannej Mszy w kaplicy Domu św. Marty. Homilia była poświęcona rozróżnianiu między prawdziwymi głosicielami Ewangelii a "pseudoprorokami". Okazją do podjęcia takiej tematyki była dzisiejsza Ewangelia, a dokładniej fragment mówiący, że „tłumy zdumiewały się nauką Jezusa. Uczył ich ...

Prorocy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prorocy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prorocy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prorocy w naszej wyszukiwarce.

facebook