Propozycje - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - propozycje. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: propozycje, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. propozycje w naszej wyszukiwarce.

Karanie kobiet za aborcję? "Pomysł zepchnie nas do średniowiecza"

Karanie kobiet za aborcję? Karanie kobiet za aborcję? Takie zmiany chce wprowadzić komisja przy resorcie sprawiedliwości. Część ekspertów uważa, że to powrót do średniowiecza, inni przekonują, że zmiany są korzystne dla kobiet. Komisja Kodyfikacyjna Prawa Karnego, działająca przy ministrze sprawiedliwości chce wprowadzić zmiany w kodeksie karnym. Według nich matkę, która usunie dziecko zdolne do przeżycia poza jej organizmem, może spotkać kara od ...

Propozycje - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - propozycje. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: propozycje, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. propozycje w naszej wyszukiwarce.

facebook