Projekt ustawy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - projekt ustawy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: projekt ustawy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. projekt ustawy w naszej wyszukiwarce.

„Wolna Niedziela” na kolejnym szczeblu legislacyjnym

„Wolna Niedziela” na kolejnym szczeblu legislacyjnym Obywatelski projekt ustawy dotyczący wolnej niedzieli zostanie skierowany do pierwszego czytania w Sejmie – poinformowała Marszałek Ewa Kopacz. Złożone pod nim podpisy zostały pozytywnie zweryfikowane. Zmiana, jakiej domagają się twórcy projektu "Wolna Niedziela" polega na wprowadzeniu zakazu pracy w placówkach handlowych w każdą niedzielę. Inicjatorzy uważają, że nie spowoduje to wzrostu bezrobocia, może natomiast przynieść ...

Projekt ustawy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - projekt ustawy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: projekt ustawy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. projekt ustawy w naszej wyszukiwarce.

facebook