Profilaktyka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - profilaktyka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: profilaktyka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. profilaktyka w naszej wyszukiwarce.

Ksiądz Józef Walusiak: Nie ma wyjścia z nałogu bez odniesienia do Boga

Ksiądz Józef Walusiak: Nie ma wyjścia z nałogu bez odniesienia do Boga Do ośrodka przyjmujemy wszystkich – wierzących i niewierzących, ale terapia nas opiera się na wartościach chrześcijańskich. Krótko mówiąc na Dekalogu. - mówi ksiądz Józef Walusiak. Z ks. Józefem Walusiakiem – założycielem pierwszego w Polsce ośrodka dla nieletnich narkomanów „Nadzieja", rozmawia Natalia Podosek, Fronda.pl. - Jak powstał Ośrodek i co sprawiło, że Ksiądz zrezygnował z wygodnej ...

Profilaktyka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - profilaktyka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: profilaktyka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. profilaktyka w naszej wyszukiwarce.

facebook