Prof Zembala - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prof Zembala. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prof Zembala, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prof Zembala w naszej wyszukiwarce.

Prof. Zembala broni się św. Janem Pawłem II w sprawie in vitro

Prof. Zembala broni się św. Janem Pawłem II w sprawie in vitro Prof. Marian Zembala, nowy minister zdrowia broni się Kościołem i krytykuje kościół. "Należę do tego Kościoła, który patrzy na człowieka w całej jego złożoności. Najważniejsze jest życie" – powiedział. Koalicyjna większość przy poparciu lewicy uchwaliła rządowy projekt ustawy o in vitro. Projekt ten zakłada, że z procedury będą korzystać nie tylko małżeństwa, ale "osoby we wspólnym pożyciu, potwierdzonym zgodnym ...

Prof Zembala - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prof Zembala. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prof Zembala, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prof Zembala w naszej wyszukiwarce.

facebook