Prof Ryszard Legutko - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prof Ryszard Legutko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prof Ryszard Legutko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prof Ryszard Legutko w naszej wyszukiwarce.

Prof. Legutko: Krew się leje, ludzie giną, społeczeństwa się burzą, a oni wciąż to samo

Prof. Legutko: Krew się leje, ludzie giną, społeczeństwa się burzą, a oni wciąż to samo - Polityczna poprawność jest ideologią - uzasadnia wszystko, co jest politycznie słuszne i potępia wszystko, co jest politycznie niesłuszne - mówi profesor Ryszard Legutko w rozmowie z "Do Rzeczy". Agnieszka Niewińska, dziennikarka tygodnika, rozpoczyna rozmowę pytaniem, jak reagują europejscy politycy na zamachy terrorystyczne, które coraz częściej mają miejsce w Europie. Prof. Legutko odpowiada, że czołowi politycy, tacy jak Jean-Claude ...

Prof Ryszard Legutko - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prof Ryszard Legutko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prof Ryszard Legutko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prof Ryszard Legutko w naszej wyszukiwarce.

facebook