Prof środa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prof środa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prof środa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prof środa w naszej wyszukiwarce.

Ziemkiewicz dla Fronda.pl o zadymach na wykładach: Śmierdzi mi to prowokacją na kilometr

Ziemkiewicz dla Fronda.pl o zadymach na wykładach: Śmierdzi mi to prowokacją na kilometr - Miałem go za mądrzejszego - mówi jednak o Arturze Zawiszy, który happeningi nazwał "lekkimi i wesołymi", a po awanturze na wykładzie Michnika napisał: "Narodowcy w nieustannej ofensywie". Marta Brzezińska: Najpierw głośny bojkot wykładu prof. Magdaleny Środy na UW, później zakłócanie spotkania z Adamem Michnikiem. Jak się Panu redaktorowi podobają takie metody walczenia o wolność słowa? Premier Donald ...

Prof środa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prof środa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prof środa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prof środa w naszej wyszukiwarce.

facebook