Proces beatyfikacyjny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - proces beatyfikacyjny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: proces beatyfikacyjny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. proces beatyfikacyjny w naszej wyszukiwarce.

12 czerwca rozpocznie się droga księdza Skargi na ołtarze. Czemu dopiero teraz?

12 czerwca rozpocznie się droga księdza Skargi na ołtarze. Czemu dopiero teraz? Po 401 latach od śmierci rozpoczyna się proces beatyfikacyjny ks. Skargi, jezuity sztandarowego obrońcy polskości, zwolennik ograniczenia samowoli szlachty i czołowy obrońca katolicyzmu. Oficjalne rozpoczęcie procesu nastąpi 12 czerwca, kiedy to oficjalnie działać zaczną komisje: historyczna i cenzorów-teologów liczące łącznie 12 osób. Z różnych przyczyn proces ten nie mógł rozpocząć się do dziś. ...

Proces beatyfikacyjny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - proces beatyfikacyjny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: proces beatyfikacyjny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. proces beatyfikacyjny w naszej wyszukiwarce.

facebook