Pro choice - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pro choice. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pro choice, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pro choice w naszej wyszukiwarce.

Obrońcy życia ramię w ramię z feministkami? To jest możliwe!

Obrońcy życia ramię w ramię z feministkami? To jest możliwe! Taki egzotyczny sojusz byłby możliwy, gdybyśmy wspólnie naciskali na rząd o większą pomoc dla dzieci niepełnosprawnych. Problem polega na tym, że my jesteśmy zwolennikami leczenia takich dzieci, a feministki nie dają im szansy. Już jutro w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy zakazującej aborcję eugeniczną, a tak zwane obrończynie tak zwanych praw reprodukcyjnych kobiet już biją na alarm. Prof. Magdalena Środa na ...

Pro choice - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pro choice. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pro choice, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pro choice w naszej wyszukiwarce.

facebook