Prezydentura - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prezydentura. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prezydentura, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prezydentura w naszej wyszukiwarce.

Wałęsa w formie: Komorowski odpowiadał dobrze, dużo logiki

Wałęsa w formie: Komorowski odpowiadał dobrze, dużo logiki Według Lecha Wałęsy podczas wczorajszej debaty nie można było odpowiadać lepiej, niż robił to Bronisław Komorowski. W jego wypowiedziach było więcej logiki i spokoju, choć pazura też nie zabrakło. Lech Wałęsa był dziś gościem "Kontrwywiadu" RMF FM. Pytany o debatę oczywiście zaklinał rzeczywistość. Nie chciał przyznać, że wygrał Duda, twierdząc tylko, że... "właściwie nie ma lepszej odpowiedzi, jak odpowiedział ...

Prezydentura - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prezydentura. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prezydentura, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prezydentura w naszej wyszukiwarce.

facebook