Prezes PiS - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prezes PiS. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prezes PiS, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prezes PiS w naszej wyszukiwarce.

Brudziński: Gdyby nie ochrona, Jarosław Kaczyński by nie żył

Brudziński: Gdyby nie ochrona, Jarosław Kaczyński by nie żył „Gdyby nie ta ochrona, to Jarosław Kaczyński by nie żył” – tak wydatków Prawa i Sprawiedliwości na ochronę prezesa bronił Joachim Brudziński. Według „Wyborczej”, PiS wydał ponad milion złotych na ochronę Kaczyńskiego. Gościem Konrada Piaseckiego był dziś w RMF FM poseł PiS Joachim Brudziński. Parlamentarzysta stwierdził, że nie jest zainteresowany wydawaniem pieniędzy z subwencji czy składek na wina i boisko dla swojego ...

Prezes PiS - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prezes PiS. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prezes PiS, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prezes PiS w naszej wyszukiwarce.

facebook