Presja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - presja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: presja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. presja w naszej wyszukiwarce.

Prezydent Ewkadoru grozi dymisją, jeśli politycy poprą legalizację aborcji

Prezydent Ewkadoru  grozi dymisją, jeśli politycy poprą legalizację aborcji Prezydent Ekwadoru, Rafael Correi zagroził dymisją, jeśli jego partia Alianza País nadal będzie wywierać presję na przyjęcie prawa, które dopuszcza możliwość przerywania ciąży. Przepisy nie zezwalają na dokonywanie aborcji w tym kraju. Deklaracja Rafaela Correi spotkała się z uznaniem przewodniczącego Konferencji Biskupiej Ekwadoru abp Antonio Arregui, który powiedział, że jest pod wrażeniem odwagi ...

Presja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - presja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: presja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. presja w naszej wyszukiwarce.

facebook