Premia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - premia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: premia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. premia w naszej wyszukiwarce.

Papież zrywa z tradycję, by po wyborze nowego Biskupa Rzymu przyznawać pracownikom Watykanu premie!

Papież zrywa z tradycję, by po wyborze nowego Biskupa Rzymu przyznawać pracownikom Watykanu premie! Pracownicy Watykanu nie otrzymają tradycyjnej premii, którą przyznawali dotychczas nowo wybrani Papieże – poinformował o tym watykański rzecznik prasowy ks. Federico Lombardi SJ. Ks. Lombardi tłumaczy decyzję Papieża: - Ze względu na trudną sytuację gospodarczą Watykan nie może sobie pozwolić na takie dodatkowe obciążenie. Zamiast tego Papież Franciszek postanowił wesprzeć finansowo niektóre instytucje ...

Premia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - premia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: premia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. premia w naszej wyszukiwarce.

facebook