Prefekt Kongregacji Nauki Wiary - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Prefekt Kongregacji Nauki Wiary. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Prefekt Kongregacji Nauki Wiary, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Prefekt Kongregacji Nauki Wiary w naszej wyszukiwarce.

Watykan jasno o nierozerwalności małżeństwa

Watykan jasno o nierozerwalności małżeństwa Prefekt Kongregacji Nauki Wiary kard. Gerhard Müller jasno wyraził się na temat nierozerwalności małżeństwa. Jest to oficjalne stanowisko Watykanu. Odrzucił możliwość liberalizacji doktryny. Prefekt Kongregacji Nauki Wiary udzielił wywiadu niemieckiej gazecie „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Kardynał Gerhard Müller podkreślił, że nie można relatywizować nierozerwalności sakramentu małżeństwa w imię miłosierdzia. Ewangelia o tejże nierozerwalności nie ...

Prefekt Kongregacji Nauki Wiary - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Prefekt Kongregacji Nauki Wiary. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Prefekt Kongregacji Nauki Wiary, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Prefekt Kongregacji Nauki Wiary w naszej wyszukiwarce.

facebook