Prawda historyczna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prawda historyczna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prawda historyczna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prawda historyczna w naszej wyszukiwarce.

Beata Kempa dla Fronda.pl: Porównywanie Polaków do nazistów w grach edukacyjnych dla dzieci jest skandaliczne!

Beata Kempa dla Fronda.pl: Porównywanie Polaków do nazistów w grach edukacyjnych dla dzieci jest skandaliczne! „Polski rząd powinien stanowczo zaprotestować przeciwko próbom zakłamywania historii, jakoby Polacy odpowiadali za Holocaust” - mówi dla Fronda.pl poseł Beata Kempa. Kolejna próba zakłamywania historii o Polakach w czasie II wojny światowej. Amerykańska firma Mattel w jednej ze swoich gier edukacyjnych pisze o „nazistowskiej Polsce”. Jak dotąd gra karciana „Apples to ...

Prawda historyczna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - prawda historyczna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: prawda historyczna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. prawda historyczna w naszej wyszukiwarce.

facebook