Pranie mózgu - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pranie mózgu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pranie mózgu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pranie mózgu w naszej wyszukiwarce.

Bratanica założyciela sekty scjentologów zdradza kulisy życia w sekcie

Bratanica założyciela sekty scjentologów zdradza kulisy życia w sekcie W najnowszym "Newsweeku" mocny tekst o scjentologach. Bratanica lidera sekty Jenna Miscavige zdradza tajemnice życia w sekcie i mówi wprost: - Scjentologia to religia manipulacji - zamienia ludzi w niewolników. Historia Jenny Miscavige jest przerażająca. W wieku siedmiu lat podpisała scjentologiczny cyrograf w ośrodku The Ranch w pobliżu Los Angeles oraz zawarła tzw. kontrakt ze scjentologami: "Zobowiązanie do służby na ...

Pranie mózgu - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pranie mózgu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pranie mózgu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pranie mózgu w naszej wyszukiwarce.

facebook