Potrzebujący - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - potrzebujący. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: potrzebujący, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. potrzebujący w naszej wyszukiwarce.

Zakonnice w dżinsach

Zakonnice w dżinsach Powstała nowa żeńska wspólnota zakonna „Jesu Communio”. 8 grudnia 2010 roku została oficjalnie zatwierdzona przez Stolicę Apostolską. Potocznie nazywa się je „siostrami w dżinsach”, ponieważ ich, dosyć tradycyjny w kroju habit, uszyty jest właśnie z ... Wspólnota ma oryginalne założenia, choć oparta jest o duchowość mniszek klarysek. Jak wyjaśnia arcybiskup Burgos, J.E. Gil Hellín, „nie jest refundacją ani adaptacją charyzmatu mniszek klarysek; ten ostatni nie potrzebuje ...

Potrzebujący - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - potrzebujący. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: potrzebujący, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. potrzebujący w naszej wyszukiwarce.

facebook