Port - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - port. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: port, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. port w naszej wyszukiwarce.

Gazociąg Północny jednak zablokuje polskie porty

Gazociąg Północny jednak zablokuje polskie porty Te zapewnienia słyszała cała Polska. Gdy Donald Tusk ogłaszał, że Warszawa wycofuje się z blokowania budowy Nord Stream, zaznaczał, że rura będzie wkopana w dno Bałtyku tak, by statki o zanurzeniu ponad 13,5 metra mogły ... Świnoujście i Szczecin nie będą więc mogły przyjmować statków o zanurzeniu ponad 13.5 metra. Nie wpłyną do nich również nowoczesne duże jednostki, których zanurzenie ma średnio 15 metrów. Tymczasem europejskie ...

Port - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - port. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: port, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. port w naszej wyszukiwarce.

facebook