Poród - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poród. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poród, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poród w naszej wyszukiwarce.

PRAWDZIWY CUD! Martwe dziecko ożyło ... w rękach matki! Zobacz FILM!

PRAWDZIWY CUD! Martwe dziecko ożyło ... w rękach matki! Zobacz FILM! To prawdziwy „cud matczynej miłości”. Przedwcześnie narodzony chłopiec był według lekarzy martwy. Jednak matka nie chciała w to wierzyć. Dwie godziny tuliła go do siebie i dziecko ożyło! Kate Ogg urodziła przedwcześnie bliźnięta. Dziewczynka, Emily, urodziła się żywa. Jednak chłopiec, Jamie, nie przeżył. Lekarze mówili, że nie ma sensu robić sobie nadziei. Matka chciała jednak pożegnać się ze ...

Poród - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poród. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poród, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poród w naszej wyszukiwarce.

facebook