Ponton - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ponton. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ponton, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ponton w naszej wyszukiwarce.

Brzezińska: Co dostałam na Walentynki, czyli kondomy w metrze. Gratis!

Brzezińska: Co dostałam na Walentynki, czyli kondomy w metrze. Gratis! Podczas spaceru w centrum Warszawy z nieba spadły mi gratis... kondomy! Nieustająco niosąca kaganek oświaty seksualnej grupa Ponton, oczywiście w ramach edukacji, rozdawała dziś całe paczki prezerwatyw. Za totalną darmochę! Kto jeszcze nie ma, niech ... Nie obchodzę Walentynek. Właściwie, nikomu nie robiący krzywdy, nawet sympatyczny zwyczaj, ale przereklamowany, okraszony – jak dla mnie niestrawną – dawką cukru i amerykanizmów. A poza tym, każdy dzień jest ...

Ponton - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ponton. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ponton, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ponton w naszej wyszukiwarce.

facebook