Polscy muzułmanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - polscy muzułmanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: polscy muzułmanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. polscy muzułmanie w naszej wyszukiwarce.

Rzecznik muftiego: Namaszczenie to wsparcie duchowe

Rzecznik muftiego: Namaszczenie to wsparcie duchowe Media informują o tym, że Sąd Najwyższy uznał namaszczenie nieświadomego pacjenta za złamanie wolności sumienia. Ciekawą opinię na ten temat wydał rzecznik Musa Czachorowski, rzecznik Muftiego Rzeczypospolitej Polskiej. Spośród rozmaitych opinii prawnych wybija ją się słowa Musy Czachorowskiego, rzecznika Muftiego Rzeczypospolitej Polskiej. "Gdyby namaszczenia dokonano muzułmaninowi, odradzałabym mu jakiekolwiek roszczenia. Ten ksiądz działał przecież w dobrej wierze, dla ...

Polscy muzułmanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - polscy muzułmanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: polscy muzułmanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. polscy muzułmanie w naszej wyszukiwarce.

facebook