Politolog - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - politolog. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: politolog, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. politolog w naszej wyszukiwarce.

Finkelstein: O polskim antysemityzmie mówi się dla pieniędzy

Finkelstein: O polskim antysemityzmie mówi się dla pieniędzy Norman Finkelstein krytykuje wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród. Profesor Norman Finkelstein zgadza się z tezą, że w trakcie wycieczek izraelskich uczniów pokazuje się Polskę jako kraj antysemicki. „Te biedne dzieciaki wracają do Izraela przerażone, przekonane, że wszędzie poza ...

Politolog - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - politolog. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: politolog, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. politolog w naszej wyszukiwarce.

facebook