Poezja śpiewana - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poezja śpiewana. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poezja śpiewana, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poezja śpiewana w naszej wyszukiwarce.

Antonina Krzysztoń: My wszyscy jesteśmy mistyczni

Antonina Krzysztoń: My wszyscy jesteśmy mistyczni Człowiek, chce czy nie, jest mistyczny. To co robi dotyka jego pokładów duchowych, niezależnie czy są to dobre czy złe rejony. Czasami ta mistyka dotyka ciemnych stron, a czasami jasnych – mówi Antonina Krzysztoń. Fronda.pl: W książeczce dołączonej do najnowszej płyty „Czekaj” czytamy, że była ona dla pani „nieoczekiwanym doświadczeniem”. Co się kryje pod tymi słowami? Antonina Krzysztoń: Wydawało mi się, że nagranie płyty ...

Poezja śpiewana - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poezja śpiewana. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poezja śpiewana, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poezja śpiewana w naszej wyszukiwarce.

facebook