Poezja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poezja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poezja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poezja w naszej wyszukiwarce.

Zbigniew Herbert wiecznie aktualny! "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"

Zbigniew Herbert wiecznie aktualny! 90 lat temu urodził się wielki polski poeta i pisarz Zbigniew Herbert. Bezkompromisowy autor, pełen czci dla Boga i Ojczyzny. Przypominamy z tej okazji kilka jego wierszy! Zbigniew Herbert urodził 29 października 1924 roku w Lwowie, zmarł w 1998 roku w Warszawie. W swojej twórczości w bezkompromisowy sposób przedstawiał zastany świat, wciąż odwołując się do Boga, polskiej ...

Poezja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poezja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poezja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poezja w naszej wyszukiwarce.

facebook