Poeta - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poeta. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poeta, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poeta w naszej wyszukiwarce.

Mija 94 rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Mija 94 rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wczoraj minęła 94 rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - poety czasu II wojny światowej, żołnierza Armii Krajowej. Zginął w czasie powstania warszawskiego jako żołnierz batalionu „Parasol” AK. W kwietniu 1943r. , w dniach wybuchu Powstania w Getcie Warszwskim Krzysztof Kamil Baczyński pisze: Byłeś jak wielkie, stare drzewo,narodzie mój, jak dąb zuchwały,wezbrany ogniem soków źrałychjak drzewo wiary, mocy, ...

Poeta - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - poeta. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: poeta, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. poeta w naszej wyszukiwarce.

facebook