Podsumowanie roku - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - podsumowanie roku. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: podsumowanie roku, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. podsumowanie roku w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Lata przełomu

Terlikowski: Lata przełomu Rok 2011 kończy się wielką niewiadomą. To, jaki on był – z perspektywy wiary i Kościoła – okaże się za pięć, może dziesięć lat. Jedno jest pewne już teraz – zarówno odchodzący, jak i nadchodzący ... Na pierwszy rzut oka to był zły rok dla Kościoła. Wejście antychrześcijańskiej i antykatolickiej siły do parlamentu, wyraźne przesunięcie w lewo całego parlamentu; coraz mocniejsze ataki mediów na Kościół i ...

Podsumowanie roku - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - podsumowanie roku. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: podsumowanie roku, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. podsumowanie roku w naszej wyszukiwarce.

facebook