Podsłuchy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - podsłuchy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: podsłuchy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. podsłuchy w naszej wyszukiwarce.

Niemcy poszły na wojnę z ... imigrantami. Będą podsłuchiwać telefony na karty!

Niemcy poszły na wojnę z ... imigrantami. Będą podsłuchiwać telefony na karty! Rząd Niemiec przyjął w środę pakiet ustaw antyterrorystycznych zwiększających uprawnienia służb specjalnych i policji oraz pozwalających skuteczniej kontrolować użytkowników telefonów komórkowych na karty Szef MSW Niemiec Thomas de Maiziere przedstawiając w środę w Berlinie założenia projektu powiedział, że ze względu na coraz bliższą międzynarodową współpracę terrorystów przy planowaniu zamachów również służby policyjne muszą ...

Podsłuchy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - podsłuchy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: podsłuchy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. podsłuchy w naszej wyszukiwarce.

facebook