Pociągi - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pociągi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pociągi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pociągi w naszej wyszukiwarce.

Jacek Żalek dla Fronda.pl: Kolej XXI wieku: ograniczenia do 60 km/h i redukcja 50 % połączeń

Jacek Żalek dla Fronda.pl: Kolej XXI wieku: ograniczenia do 60 km/h i redukcja 50 % połączeń w 1939 podróż pociągiem z Białegostoku do stolicy trwała 2h, dziś - ponad 3h. Pociąg porusza się średnio z prędkością 60 km/h. Ten paradoks ma miejsce w XXI wieku, kiedy pociągi osiągają prędkość 250 km/h. Od 9 marca tego roku planowane są zmiany w rozkładzie jazdy pociągów PKP Intercity, które będą wiązały się ze zmniejszeniem liczby połączeń na określonych odcinkach. Zlikwidowane mają zostać m.in. pociągi ...

Pociągi - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pociągi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pociągi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pociągi w naszej wyszukiwarce.

facebook