Pożary - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pożary. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pożary, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pożary w naszej wyszukiwarce.

Od Wigilii zginęło 14 osób. Najtragiczniejszy bilans od lat

Od Wigilii zginęło 14 osób. Najtragiczniejszy bilans od lat Od Wigilii w prawie 470 pożarach w całym kraju zginęło 14 osób, a 30 zostało rannych. "To najtragiczniejsze statystyki podczas świąt Bożego Narodzenia od kilku lat" - ocenia rzecznik PSP Paweł Frątczak. Rzecznik Państwowej Straży Pożarneprzestrzegał przed pozostawianiem na noc i w czasie nieobecności w domu włączonych urządzeń elektrycznych, szczególnie urządzeń dogrzewających i świątecznych iluminacji. Frątczak dodał, że większość pożarów w ostatnich ...

Pożary - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pożary. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pożary, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pożary w naszej wyszukiwarce.

facebook