Plebiscyt - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - plebiscyt. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: plebiscyt, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. plebiscyt w naszej wyszukiwarce.

Mariusz Dzierżawski dla Fronda.pl: Herod też nie zabijał własnoręcznie, ale wysyłał siepaczy

Mariusz Dzierżawski dla Fronda.pl: Herod też nie zabijał własnoręcznie, ale wysyłał siepaczy Herod też nie zabijał własnoręcznie, ale wysyłał siepaczy. Też miał usta pełne pięknych słów. Chodzi o to, żeby nie dać się na to nabrać - mówi w rozmowie z Fronda.pl Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro. Portal Fronda.pl: Fundacja Pro zainicjowała plebiscyt „Herody 2013”. Jakie są cele tej inicjatywy, poza przyznaniem niechlubnego tytułu jednemu z polityków? Mariusz Dzierżawski: Cele są dwa. Po pierwsze, chcemy zwrócić uwagę ...

Plebiscyt - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - plebiscyt. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: plebiscyt, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. plebiscyt w naszej wyszukiwarce.

facebook