Płatki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - płatki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: płatki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. płatki w naszej wyszukiwarce.

Chłopiec „wychowywany” przez parę homoseksualistów pisze do producenta płatków: ''Czy mogę jeść Kix nawet, jeśli nie mam mamy?"

Chłopiec „wychowywany” przez parę homoseksualistów pisze do producenta płatków: ''Czy mogę jeść Kix nawet, jeśli nie mam mamy?" Producenci płatków Kix reklamują swój produkt hasłem ''Kid Tested, Mother Approved'' (''Testowane przez dzieci, zatwierdzone przez mamy''). Pozornie niewinny slogan zdenerwował małego Krisa, który nie ma mamy, bo... wychowują go dwaj tatusiowie. Chłopiec postanowił napisać do firmy General Mills i przekazać swoje uwagi. Poniżej przekład listu z poprawkami ortograficznymi: „Drodzy producenci płatki Kix, cześć, naprawdę lubię wasze płatki, bo mogę jeść je ...

Płatki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - płatki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: płatki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. płatki w naszej wyszukiwarce.

facebook