Planowanie rodziny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - planowanie rodziny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: planowanie rodziny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. planowanie rodziny w naszej wyszukiwarce.

Filipiny - kolejne Chiny. Azjatycki kraj o włos od piekła narzuconego przez państwo przymusu planowania rodziny

Filipiny - kolejne Chiny. Azjatycki kraj o włos od piekła narzuconego przez państwo przymusu planowania rodziny Będą odwiedziny regionalnego urzędnika populacyjnego. Nie będziesz mógł zawrzeć małżeństwa bez "certyfikatu zgodności" wydanego przez Biuro Planowania Rodziny. Od 5-tej klasy wzwyż otrzymasz "wartościową formację" i edukację nt "populacji i rozwoju" oraz "odpowiedzialnego rodzicielstwa" w ... Wszystkie te przepisy w Filipińskiej Ustawie o Zdrowiu Reprodukcyjnym wejdą w życie, jeśli Sąd Najwyższy Filipin podtrzyma ich zgodność z konstytucją. Wysłuchanie przed Sądem rozpoczęło się w ten wtorek. Ustawa ...

Planowanie rodziny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - planowanie rodziny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: planowanie rodziny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. planowanie rodziny w naszej wyszukiwarce.

facebook