PKP - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - PKP. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: PKP, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. PKP w naszej wyszukiwarce.

Wasiak przekaże odprawę do Radomia... żeby wesprzeć Kopacz

Wasiak przekaże odprawę do Radomia... żeby wesprzeć Kopacz Maria Wasiak przekaże swoją odprawę z PKP na rzecz Centrum Młodzieży „Arka”… w Radomiu. Nowa minister pochodzi z tego miasta; jednak co ciekawe jest to także okręg wyborczy premier Ewy Kopacz. Maria Wasiak, która zasiadła w zarządzie PKP, została ministrem infrastruktury i rozwoju. Ze względu na odejście z poprzedniej pracy otrzymała odprawę w wysokości 0,5 mln złotych. Taką klauzulę przewidywał kontrakt ...

PKP - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - PKP. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: PKP, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. PKP w naszej wyszukiwarce.

facebook