PKO - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - PKO. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: PKO, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. PKO w naszej wyszukiwarce.

Powstaniec warszawski pokonał wielkie banki

Powstaniec warszawski pokonał wielkie banki Warszawski sąd uznał, że bank naruszył godność osobistą klienta, odmawiając mu prawa do skorzystania z toalety. Zasądził przeprosiny i wypłatę zadośćuczynienia. Wyrok jest zwycięstwem polskiego żołnierza z Powstania Warszawskiego, który wytoczył sprawę dwóm potężnym bankom. ... W połowie października 2009 r. emerytowany inżynier i powstaniec warszawski Józef Głuchowski załatwiał sprawy w tzw. błękitnym wieżowcu na stołecznym placu Bankowym, w oddziałach PKO BP i Pekao SA. Mężczyzna ...

PKO - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - PKO. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: PKO, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. PKO w naszej wyszukiwarce.

facebook