PIT - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - PIT. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: PIT, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. PIT w naszej wyszukiwarce.

Zmiana w uldze rodzinnej może zaszkodzić. Rodziny stracą zasiłek!

Zmiana w uldze rodzinnej może zaszkodzić. Rodziny stracą zasiłek! Proponowana zmiana w uldze rodzinnej może pozbawić polskie rodziny środków do życia! Rodzice nawet 200 tys. dzieci, korzystając z ulgi w PIT, mogą stracić zasiłek rodzinny – alarmuje „Rzeczpospolita”. Zapowiedziana przez premiera Donalda Tuska powiększona ulga rodzinna podniesie dochód polskich rodzin. W efekcie tego, aż 200 tys. przekroczy próg, uprawniający do otrzymywania świadczeń (obecnie wynosi 539 zł), co z ...

PIT - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - PIT. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: PIT, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. PIT w naszej wyszukiwarce.

facebook