Piotr Legutko - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Piotr Legutko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Piotr Legutko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Piotr Legutko w naszej wyszukiwarce.

Piotr Legutko: Koniec filozofii na uniwersytecie! Będzie programowanie umysłu

Piotr Legutko: Koniec filozofii na uniwersytecie! Będzie programowanie umysłu Na Uniwersytecie w Białymstoku ze względu na brak rentowności właśnie zamknięto kierunek "filozofia". bardzo to znamienne dla naszych czasów. Ciekawie komentuje tę sytuację Piotr Legutko. "Co zatem ma przyszłość? Kognitywistyka, czyli nauka o tym jak myślenie można zaprogramować. Najlepiej w połączeniu z komunikacją, by to programowanie było szybsze i skuteczniejsze. Dlatego filozofię zastąpi w Białymstoku ...

Piotr Legutko - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Piotr Legutko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Piotr Legutko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Piotr Legutko w naszej wyszukiwarce.

facebook