Piotr guział - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - piotr guział. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: piotr guział, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. piotr guział w naszej wyszukiwarce.

Referendum ws. odwołania Gronkiewicz-Waltz niemal pewne. Ponad 200 tys. podpisów

Referendum ws. odwołania Gronkiewicz-Waltz niemal pewne. Ponad 200 tys. podpisów   W niedzielę organizatorzy zbiórki podpisów za odwołaniem prezydent Warszawy poinformowali, że mają 210 tys. podpisów za przeprowadzeniem referendum. W nocy doliczyli się kolejnych 22 tys. W poniedziałkowe południe przekażą je komisarzowi wyborczemu. W poniedziałek podpisy zebrane pod wnioskiem o referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz zostaną przekazane komisarzowi wyborczemu. Jest ich ponad 200 tys., a na sukces złożyło się wiele środowisk, także partyjnych. ...

Piotr guział - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - piotr guział. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: piotr guział, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. piotr guział w naszej wyszukiwarce.

facebook