Pioruny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pioruny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pioruny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pioruny w naszej wyszukiwarce.

UWAGA na pioruny! Zabijają!Oto 10 wskazówek jak zachować się podczas burzy!

UWAGA na pioruny! Zabijają!Oto 10 wskazówek jak zachować się podczas burzy! Dwóch mężczyzn straciło życie podczas burz, które przeszły w sobotę nad Beskidami. Jeden zginął od uderzenia pioruna na Babiej Górze. Ciało drugiego wyłowiono z wezbranego potoku w Szczyrku ... Goprowiec powiedział, że ok. 40-letniego mężczyznę piorun poraził, gdy schodził ze szczytu Babiej Góry do przełęczy Krowiarki. Turyści, którzy tamtędy przechodzili, a także wezwani na pomoc ratownicy GOPR, próbowali go ...

Pioruny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pioruny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pioruny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pioruny w naszej wyszukiwarce.

facebook