Piorun - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - piorun. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: piorun, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. piorun w naszej wyszukiwarce.

Tragiczna śmierć młodego dominikanina. Uderzył w niego piorun

Tragiczna śmierć młodego dominikanina. Uderzył w niego piorun „Brat Antoni Marczewski nie żyje. Zginął wczoraj prawdopodobnie rażony piorunem. Proszę o modlitwę za Antka i jego rodzinę” – napisał dziś rano na Twitterze ojciec Paweł Kozacki, przełożony dominikanów Brat Antoni Marczewski urodził się w 1986 roku w Warszawie. Ukończył magisterskie studia biologiczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz licencjackie na Wydziale Rolnictwa i Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. ...

Piorun - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - piorun. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: piorun, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. piorun w naszej wyszukiwarce.

facebook