Pigułka po - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pigułka po. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pigułka po, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pigułka po w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski o pigułkach: przekupstwo czy głupota?

Terlikowski o pigułkach: przekupstwo czy głupota? Tomasz Terlikowski wskazuje na łamach "Rzeczpospolitej", że decyzja Komisji Europejskiej dotycząca pigułek "dzień po" jest wynikiem albo przekupstwa, albo skrajnej głupoty... Tomasz Terlikowski skomentował na łamach „Rzeczpospolitej” kwestię ewentualnego poszerzenia w Polsce dostępności pigułek „dzień po”. Zaznaczył na wstępnie, że mają one działanie wczesnoporonne, bo nie dopuszczają do zagnieżdżenia się człowieka ...

Pigułka po - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pigułka po. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pigułka po, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pigułka po w naszej wyszukiwarce.

facebook