Pietrzak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pietrzak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pietrzak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pietrzak w naszej wyszukiwarce.

"Jak żyć?" "Krótko". Protest "S" przed Kancelarią Premiera

"Jak żyć?" "Krótko". Protest "S" przed Kancelarią Premiera Przed Kancelarią Premiera w Warszawie rozpoczęła się całodobowa pikieta zorganizowana przez "Solidarność" w proteście przeciw rządowym drastycznym planom podniesienia wieku emerytalnego. Związkowcy zapowiedzieli, że będą protestować, aż do spełnienia ich postulatu - przeprowadzenia referendum w ... Krzysztof Dośla, lider "Solidarności" Regionu Gdańskiego, organizatora pikiety przytoczył oświadczenie I Zjazdu "Solidarności" z 1981 r., w którym przypomniano, że Związek powstał z potrzeby ochrony ludzi przed wyzyskiem władzy, obrony ...

Pietrzak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pietrzak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pietrzak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pietrzak w naszej wyszukiwarce.

facebook