Pestycydy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pestycydy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pestycydy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pestycydy w naszej wyszukiwarce.

Krzysztof Rybiński: Kilka gorzkich słów na temat embarga

Krzysztof Rybiński: Kilka gorzkich słów na temat embarga Rosja oczywiście przesadza, bo pestycydy są wszędzie. Świeże i zdrowe warzywa i owoce jedzą tylko rolnicy, ze swoich poletek, które mają dla siebie. A produkty zatrute chemią są dla miastowych i na eksport. Rosja wprowadziła embargo na polskie warzywa i owoce, ponieważ tamtejsze służby weterynaryjne znalazły wiele szkodliwych substancji, cytuję za Itar-Tass: “Rossielchoznadzor ujawnił również, że polskie warzywa i owoce stanowią zagrożenie dlazdrowia ...

Pestycydy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pestycydy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pestycydy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pestycydy w naszej wyszukiwarce.

facebook