Pensylwania - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Pensylwania. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Pensylwania, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Pensylwania w naszej wyszukiwarce.

Aborcja z automatu

Aborcja z automatu Można się było tego spodziewać. W USA można kupić sobie aborcyjną pigułkę w automacie w taki sam sposób jak kupuje się gazowane napoje, batoniki i prezerwatywy. Wystarczy mieć 25 dolarów by pozbyć się nienarodzonego dziecka. Zabójcza pigułka jest sprzedawana na kampusie państwowego Shippensburg University w Pensylwanii. Pigułki są zapakowane w ładnie zaprojektowane pudełeczka z napisem „Plan B One Step”. Ta sama maszyna sprzedaje również prezerwatywy, ...

Pensylwania - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Pensylwania. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Pensylwania, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Pensylwania w naszej wyszukiwarce.

facebook