Paweł Chmielewski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Paweł Chmielewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Paweł Chmielewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Paweł Chmielewski w naszej wyszukiwarce.

Ks. prof. Bortkiewicz dla Fronda.pl: Ta władza jest wroga wobec narodu polskiego

Ks. prof. Bortkiewicz dla Fronda.pl: Ta władza jest wroga wobec narodu polskiego Wrogość wobec życia, jaką prezentuje obecna władza, oznacza wrogość wobec narodu polskiego, wobec przyszłości Polski. To wrogość wymierzona w konkretnego człowieka - mówi ks. prof. Bortkiewicz. Paweł Chmielewski, portal Fronda.pl: Dlaczego katolik nie może popierać in vitro? Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr: Wypowiedzi Kościoła katolickiego i św. Jana Pawła II w zakresie in vitro są jednoznaczne. ...

Paweł Chmielewski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Paweł Chmielewski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Paweł Chmielewski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Paweł Chmielewski w naszej wyszukiwarce.

facebook