Patriot - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Patriot. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Patriot, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Patriot w naszej wyszukiwarce.

Palowski dla Fronda.pl: Czynniki polityczne mogły wpłynąć na decyzje MON

Palowski dla Fronda.pl: Czynniki polityczne mogły wpłynąć na decyzje MON Polska kupi 50 śmigłowców, a nie 70, za 13 mld dolarów, a nie za od 8 do 12, jak mówiono wcześniej. Czym kierowało się MON w swoich decyzjach? O sprawie mówi dla Fronda.pl ekspert Jakub ... Paweł Chmielewski, portal Fronda.pl: MON twierdzi, że w sprawie zakupu śmigłowców dwóch oferentów nie spełniło wymagań formalnych. To wiarygodne? Jakub Palowski, Defence24.pl: Na chwilę obecną trudno jest jednoznacznie oceniać wybory ...

Patriot - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Patriot. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Patriot, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Patriot w naszej wyszukiwarce.

facebook