Pasażerowie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pasażerowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pasażerowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pasażerowie w naszej wyszukiwarce.

Szturm modlitewny za pasażerów płonącego promu!

Szturm modlitewny za pasażerów płonącego promu! Dramat pasażerów na płonącym włoskim promie Norman Atlantic. Nad ranem prom stanął w płomieniach. Do tej pory udało się uratować 146 osób z 478 biorących udział w rejsie. Módlmy się za pasażerów. Jak dotąd włoskie media donoszą o jednej ofierze śmiertelnej i dziewięciu rannych. Troje dzieci znajduje się w stanie hipotermii. Poszkodowani zostali przetransportowani do włoskich szpitali. Akcję ratunkową komplikują trudne warunki ...

Pasażerowie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pasażerowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pasażerowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pasażerowie w naszej wyszukiwarce.

facebook