Państwo Islamskie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Państwo Islamskie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Państwo Islamskie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Państwo Islamskie w naszej wyszukiwarce.

UWAGA! Europol ostrzega: setki potencjalnych terrorystów w Europie!

UWAGA! Europol ostrzega: setki potencjalnych terrorystów w Europie! Europejski Urząd Policji Europol szacuje liczbę potencjalnych islamskich terrorystów przebywających na terytorium Europy na kilkaset osób - podał we wtorek niemiecki dziennik "Neue Osnabruecker Zeitung". Zagrożenie dla bezpieczeństwa stanowią obywatele krajów Unii Europejskiej o radykalnych poglądach, którzy walczyli w Syrii bądź Iraku po stronie Państwa Islamskiego (IS), a obecnie powrócili do Europy - poinformował Europol ...

Państwo Islamskie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Państwo Islamskie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Państwo Islamskie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Państwo Islamskie w naszej wyszukiwarce.

facebook