Państwa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - państwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: państwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. państwa w naszej wyszukiwarce.

Nowa Zimna Wojna między USA a Rosją?

Nowa Zimna Wojna między USA a Rosją? Profesor Jadwiga Staniszkis pisze o tym jak wyglądała Zimna Wojna pomiędzy USA a ZSRR i stawia pytanie czy obecnie nowa, pogarszająca się relacja między Obamą a Putinem może stać się przyczyną Zimnej Wojny XXI wieku. Prof. Jadwiga Staniszkis pisze: "zimna wojna to także okres zimnej kooperacji, z przewidywalnymi regułami gry, opartymi na doktrynie „odstraszania” i równowagi sił. Ostatnia faza, określana mianem „gorącej końcówki zimnej wojny” ...

Państwa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - państwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: państwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. państwa w naszej wyszukiwarce.

facebook