Płodność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - płodność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: płodność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. płodność w naszej wyszukiwarce.

Małgorzata Terlikowska dla Fronda.pl: Pigułka „dzień po” zabija płodność!

Małgorzata Terlikowska dla Fronda.pl: Pigułka „dzień po” zabija płodność! „Decyzja Ministerstwa Zdrowia to krok w kierunku realizacji postulatów środowisk, które od lat walczą o powszechny dostęp do środków antykoncepcyjnych” - mówi dla Fronda.pl Małgorzata Terlikowska. Nazywanie preparatów tzw. antykoncepcji awaryjnej lekami jest zupełnie nieuprawnione. Każdy lek coś leczy, a antykoncepcja jest przepisywana po to, żeby hamować i niszczyć płodność. Tymczasem płodność nie jest chorobą. To ...

Płodność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - płodność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: płodność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. płodność w naszej wyszukiwarce.

facebook