Owsiak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Owsiak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Owsiak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Owsiak w naszej wyszukiwarce.

Niebywała bezczelność! Owsiak nikogo nie kazał "wyrzucić"?!

Niebywała bezczelność! Owsiak nikogo nie kazał Niebywała bezczelność! Jerzy Owsiak w studio radiowej Trójki powiedział, że nie kazał dzisiaj nikogo wyprowadzić z konferencji prasowej. Tymczasem w sieci krąży nagranie, które pokazuje, że to nieprawda. Niebywała bezczelność! Jerzy Owsiak w studio radiowej Trójki powiedział, że nie kazał dzisiaj nikogo wyprowadzić z konferencji prasowej. Tymczasem w sieci krąży nagranie, na którym słychać wyraźnie, że Owsiak mówi ...

Owsiak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Owsiak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Owsiak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Owsiak w naszej wyszukiwarce.

facebook